Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start kl 10
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
11 Anders Røine
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
13 Ulf-Torben Redi
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
16 Tom Skaar
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
17 Jørn Aasland
Division
Classic-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
20 Morten Aalborg
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
38 Terje Akselsen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
41 Glen Hylander
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
45 Simen Amundsen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start kl 10
Club
SPK
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
10 tom solberg
Club
bpk
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
28 Rune Westerby
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
31 Marianne Barbo
Club
Sportsskytterligaen (SSL)
Division
Standard+
Category
Lady
Classification
C
Region
NOR
46 Hans Petter Lie
Club
BPK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 3

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start kl 12
Club
-
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Club
RPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
48 Morten Holland
Club
Enebakk Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 4

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start kl 12
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
VSS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
43 Lasse Johansen
Club
VSS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Vikane skydeselskap (VSS)
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
50 Kjartan Lindøe
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
USA

Squad 5

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
"Pre match" etter matchen
Club
SKIPP
Division
Open+
Category
None
Classification
A
Region
NOR
Club
SKIPP
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
SKIPP
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
22 Steinar Haugli
Club
BPK
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
23 Rune Sandkvist
Club
-
Division
Production-
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
26 Michel Duits
Club
SKIPP
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
55 Terje Ødemark
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR