Squads

Squadding opens for approved competitors on May 8, 2019, 10 a.m., and closes May 8, 2019, 11 a.m.. 0 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
PoP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
6 Tero Mattila
Club
PoP
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
9 Esa Laine
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
10 Aki Pakka
Division
Standard+
Category
None
Classification
Master
Region
FIN
Club
Pohjanmaa Practical Ry
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
25 Saku Harju
Club
PoP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
27 Kaisa Koski
Division
Standard+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
38 vesa kosola
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 2

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
Pop
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
7 Matti Mikkola
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
11 Antti Piri
Club
Pohjanmaa Practical
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
22 Mika Valkama
Club
PoP
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
24 Joakim Hansson
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
28 Mikko Koski
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
33 Jani Kontola
Club
PoP
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
37 Jyrki Mäkelä
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 3

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
1 Toni Ruokonen
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
14 Antti Urmas
Club
Pohjanmaa Practical
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
19 Marko Ahonen
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
29 Mika Marjamäki
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
31 Erkki Ritoniemi
Club
PoP
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
34 Asko Flinkman
Club
PoP
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
35 Thomas Nummelin
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 4

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
PoP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
12 Tomi Kivisaari
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
13 Janne Vuorela
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
FIN
17 Jussi Niskanen
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
20 Tomas Högbäck
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Pop
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
26 Juha Ojala
Club
PoP
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
FIN
32 Pauli Rajaniemi
Club
Pop
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
36 Lauri Ottela
Club
PoP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN