Competitors

Max 56 competitors allowed, currently 52 registered (47 approved, 5 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg
1. Lasse Poulsen Standard- - - DSF/CPS
DNK
2 A
2. Mie Poulsen Classic- L - DSF / CPS
DNK
2 A
3. Khaled Abdulkarim Production Optics- - - KS
DNK
4 A
4. Michael Bech-Hansen Open- SS - SSIN & Vikingerne
DNK
3 A
5. Lars Olesen Classic- S - Aalborg Skyttekreds
DNK
2 A
6. Aleksandar Duracov Open+ - - Ssin
DNK
3 A
7. Kristian Bartholin Open+ - - Ssin
DNK
1 A
8. Hans Larsen Standard- - - Aalborg skyttekres
DNK
2 A
9. Jess Lund Open+ - - SSIN
DNK
1 A
10. Jan Guldbrandsen Open+ S - SSIN
DNK
1 A
11. Christian Bagger Open+ S - SSIN
DNK
1 A
12. Peter Herstad Open+ - - SSIN/HSF-FALCON
DNK
1 A
13. Niels Eriksen Production Optics- S - SSIN
DNK
3 A
14. Blago Ivkovic Standard- - - SSIN
DNK
3 A
15. Mikkel Gudbrand Standard- - U HSI/CPS/SSIN
DNK
- P
16. Jens-Micael Johansen Standard- - U SSIN
DNK
- X
17. Michael Low Revolver- S - SSIN
DNK
3 A
18. Karsten Erfort Production- - - DKYX
DNK
4 A
19. Arni Kjartansson Production Optics Light- - - CPS
DNK
4 A
20. Michael Schow Rasmussen Production- - U SSIN
DNK
- X
21. Henriette Damsø Production- L - CPS+BVS+DSF
DNK
4 A
22. Kresten Hellberg Production- - - SSIN
DNK
1 A
-. Tim Iversen Standard- - U SSF /SSIN
DNK
- X
24. Perry Larsen Open+ S - SSIN
DNK
2 A
25. David K. Grainger Production Optics- - - SSIN
DNK
2 A
26. Andreas Helvig Hansen Open+ - U SSIN/Akademisk Sktf
DNK
- P
27. Benjamin Thaulow Standard- - - SSIN
DNK
2 A
28. Pavel Ibenforth Production- - - SSIN
DNK
2 A
29. Kent Holm Standard- SS - SSIN
DNK
1 A
30. Jan Bodé Standard- S A SSIN
DNK
- X
31. Max Larsen Standard+ - - Nyk.Sj
DNK
3 A
32. Jacob Larsen Production Optics- - U SSIN
DNK
- P
33. Finn Hallø Classic- S U Nykøbing Sj
DNK
- X
34. Hans J Holbek Production Optics Light- S - Kjøbenhavns Skytteforening/ CPS
DNK
4 A
35. Lasse Birgit Westy Bech Standard- - U Nykøbing Sjælland og Damsholte Skytteforening
DNK
- X
36. Amjad Ali Production- - - Sas
DNK
4 A
37. Selcuk Kahraman Production Optics- - U CPS/ks
DNK
- X
38. Ayram Shine Production- L U SAS skytteklub
DNK
- P
39. Jimmi Rudolf Nielsen Standard- S - Nyk Sj
DNK
3 A
40. Dennis Jakobsen Production Optics- - - SSIN
DNK
1 A
41. Peter Topsøe-Jensen Production- S - CPS/SSIN
DNK
1 A
42. Bekir Gölcük Production- - - Taasrupskytteforening
DNK
1 A
43. Muhammed Gölcük Production- J - -
DNK
1 A
44. Sissal Skaale Standard+ L - -
DNK
2 A
45. Ronni Mathiasen Production- - - VEPI
DNK
4 A
46. Izabela Duracova Open+ J - Ssin
DNK
3 A
47. Goran Radosavljevic Open+ S - SSF-1910
DNK
4 A
48. Steen Pico Nielsen Standard- SS - SSIN
DNK
4 A
49. Jan Hoyer Open+ S U KS
DNK
- X
50. Kristijan Vukovic Production- - - Akademisk skytteforening
DNK
1 A
51. Torben G. Skjoldborg Standard- - - SSIN
DNK
4 A
52. Søren Larsen Production Optics- S - SSIN
DNK
4 A
53. Kenneth Ammentorp Standard- - - Grenå Skyttekreds
DNK
4 A
54. Anders Urban Production- - - DKYX
DNK
2 A
55. Lars Hagemann Production Optics- S - Nordic shooting Academy
DNK
2 A
56. Thomas Andersen Production- - U SSIN
DNK
- X
57. Mohammed Jafer Production- - - Cps
DNK
2 A
58. Ivan Nielsen Standard- - - SSIN
DNK
1 A
59. Kenneth Overgaard Ege Production- S U Værløse Skytteforening
DNK
- X
60. Michael Stefansen Production- - - SSIN
DNK
3 A
61. Kenneth Juul Standard- - U Pi-Kbh
DNK
- P
62. Peter Olsen Mertz Production- - U PI kbh.
DNK
- X
63. Kenneth Overgaa Ege Production- S - -
USA
3 A
Country
Competitors
DNK
46
USA
1

return

Division / Category
Revolver
-
0
J
0
SS
0
L
0
S
1
Total
1
Division / Category
Classic
-
0
J
0
SS
0
L
1
S
1
Total
2
Division / Category
Standard
-
8
J
0
SS
2
L
1
S
1
Total
12
Division / Category
Production Optics
-
3
J
0
SS
0
L
0
S
3
Total
6
Division / Category
Open
-
4
J
1
SS
1
L
0
S
4
Total
10
Division / Category
Production
-
10
J
1
SS
0
L
1
S
2
Total
14
Division / Category
Production Optics Light
-
1
J
0
SS
0
L
0
S
1
Total
2