Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
09:00-11:00
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
21 Harald Feragen
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
råde Pistollag
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
56 Knut K. Hanssen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
64 Mr Snobl
Club
Råde Pistollag
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
67 André Holt
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
68 Bengt Nilsen
Club
Mpk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
09:00-11:00
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
15 Simen Amundsen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
23 Geir Herdal
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
B
Region
NOR
31 Tore Haugli
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
35 Thomas Nordvi
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
46 Lars Syversen
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Master
Region
NOR
50 Magnus Aasehaug
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 3

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
09:00-11:00
1 Gaute Hagen
Club
LOP
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
34 Morten Grønlie
Club
LOP
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
LOP
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
48 Morten Kildahl
Club
LOP
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Hamar praktiske skyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
70 Palle Sørensen
Club
L.o.p.
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Råde Pistollag
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
145 Jon Regbo
Division
Production-
Category
None
Classification
B
Region
NOR

Squad 4

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
11:00-13:00
12 Folke Myrvang
Division
Production-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
58 Mads Amundsen
Club
LOP
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
80 Roy Thorud
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
IPSC Skepplanda SF
Division
Open+
Category
Senior
Classification
B
Region
SWE
96 Rune Westerby
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
119 Richard Aaserud
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 5

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
11:00-13:00
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
10 Anders Dahlberg
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
43 Claes Kjellin
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
11:00-13:00
81 Geir Kvam
Club
TOP-DSS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
TOP-DSS
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
101 Morten Aalborg
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
105 Magnus Ludvigsen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
106 Lars Molnes
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
107 Arve Sigmundstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
111 Tage Martinsen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
113 Espen Opstad
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
117 Henrik Mellbye
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 7

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
13:00-15:00
17 Atle Arvesen
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
37 Anders Sigstad
Club
LOP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
Club
SKIPP
Division
Open+
Category
None
Classification
A
Region
NOR
104 Glen Hylander
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
132 Geir Haugen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
143 Vidar Aamodt
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 8

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
13:00-15:00
Club
Farris Sportsskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
120 Freddy Eriksen
Division
Production-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
126 Tormod Strand
Division
Production-
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 9

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
13:00-15:00
94 Sigve Digernes
Club
HPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS (DNB)
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
139 Luke Tavita Lind
Division
Production-
Category
Super Junior
Classification
Unclassified
Region
NOR
140 Jørgen Lind
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
147 Anders Nerheim
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
NOR

Squad 10

#Registered
14
#Max
15
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
09:00-13:00
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
28 Anders Røine
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
42 Frank Sandås
Division
Open+
Category
None
Classification
Grand Master
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
87 Havard Todal
Club
OKTS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
88 Albert Bolstad
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
95 Torjus Raa
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
110 Anders Martin
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
141 Glenn Lodden
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 11

#Registered
13
#Max
15
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
09:00-13:00
14 Alexander Bull
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
B
Region
NOR
32 Kian Spongsveen
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
71 tom solberg
Club
bpk
Division
Classic+
Category
Super Senior
Classification
D
Region
NOR
72 Rolf Meum
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
C
Region
NOR
73 Marianne Barbo
Division
Standard+
Category
Lady
Classification
C
Region
NOR
83 Ragnar Holten
Club
SSL
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
84 Daniel Bond
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
B
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 12

#Registered
13
#Max
15
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
09:00-13:00
22 Eystein Myking
Club
OKTS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
25 Lars Flugstad
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
38 Morten Holland
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
40 Erik Vebenstad
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
54 Eindride Stien
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
66 Per Vangsnes
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
128 Olav Delphin
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
130 Even Stien
Division
Open+
Category
None
Classification
B
Region
NOR
134 Alexander Horthe
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
136 Thomas Haneborg
Division
Standard-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
142 Trond Løkke
Division
Production-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
144 Einar Bakke
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR