Competitors

Max 30 competitors in main-match, currently 28 registered (28 approved, 0 pending) and 0 on waiting list
Max 11 competitors in pre-match, currently 9 registered (9 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg Match
1. Simon Tendick Standard+ - U Grindel
DEU
6 A PM
2. Sebastian Czichy Standard+ - U Grindel
DEU
6 A PM
3. Christian Weber Production- - U Grindel
DEU
6 A PM
4. Niklas Schwandt Production- - U Grindel
DEU
6 A PM
5. Andre Hagemeister Standard+ - U Grindel
DEU
6 A PM
6. Jacqueline Schreiber Standard- L U Grindel
DEU
6 A PM
7. Michael Latsch Production Optics- - U Grindel
DEU
- X PM
8. Sebastian Schumann Standard+ - U Grindel
DEU
6 A PM
9. Marco Schröder Standard+ - U Grindel
DEU
6 A PM
10. Mikhail Radzivil Standard- - U Grindel
DEU
6 A PM
11. Dimitri Jakobi Standard- - U -
DEU
1 A MM
12. Ute Minelli Production- L U BA
DEU
1 A MM
13. Guido Wolfgang Minelli Production- - U BA
DEU
1 A MM
14. Andreas Raabe Standard- - U SSF Lennestadt
DEU
1 A MM
15. Joachim Neu Standard- - U SSF Lennestadt e. V.
DEU
1 A MM
16. Christian Gramann Standard- S U SSF-lennestadt
DEU
2 A MM
17. Jonathan Balschun Standard- - U -
DEU
2 A MM
18. Lars Banning Open- - U SSV Rhein-Ruhr
DEU
5 A MM
19. Ernst Langerbein Standard- S U Fantastic4Shooting Club
DEU
4 A MM
20. Carsten Pfaller Standard- - U -
DEU
4 A MM
21. Tim Theisinger Standard- - U -
DEU
4 A MM
22. Sandor Szalay Standard- - U SSV Finnentrop-Balmenohl
DEU
4 A MM
23. Dirk Kretschmer Standard- - U SSF Lennestadt
DEU
2 A MM
24. Christoph Mundorf Production- S U BA
DEU
1 A MM
25. Ruediger Wied Production- - U SSF Lennestadt
DEU
2 A MM
26. Hans Ley Production- S U -
DEU
3 A MM
27. Dietmar Dobbener Open- S U SSF Lennestadt
DEU
2 A MM
28. Roman Thomas Open+ S U SSV Rhein Ruhr
DEU
5 A MM
29. Jörn Cremer Standard- - U SSF
DEU
2 A MM
30. Harald Wittke Production- S U -
DEU
3 A MM
31. Andreas Fussenecker Classic- - B SSV Gelderland
DEU
5 A MM
32. Dieter Neu Standard- S U SSF-Lennestadt e.V.
DEU
3 A MM
33. Bert Teunissen Production Optics- S U SSV Gelderland
DEU
5 A MM
34. Jörg Helmbrecht Production- S U ASC e.V.
DEU
3 A MM
35. Sven Biermann Production- - U Schützenrotte NRW MMXV
DEU
3 A MM
36. Michael Baten Production- S U Schützenteam Westerwald e.V. (STWW- IPSC)
DEU
- X MM
37. Frank Haak Classic- - U SSV Gelderland
DEU
5 A MM
38. Simon Tendick Open- - U -
DEU
- X MM
39. Ralf Kroß Production- - U -
DEU
3 A MM
40. Andre Habets Production Optics- - U -
DEU
5 A MM
Country
Competitors
DEU
37

return

Division / Category
Open
L
0
S
2
-
1
Total
3
Division / Category
Production
L
1
S
4
-
6
Total
11
Division / Category
Standard
L
1
S
3
-
15
Total
19
Division / Category
Production Optics
L
0
S
1
-
1
Total
2
Division / Category
Classic
L
0
S
0
-
2
Total
2