Squads

Squadding opens for approved competitors on Dec. 31, 2018, 5 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 0

#Registered
4
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
12 Peter Gerth
Club
alpha maniacs
Division
Production
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
Hot shots
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD

Squad 1

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start om 13.30 uur
8 Nic Wuyts
Club
AAD
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
BEL
Club
-
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
15 George Michon
Club
Team RHINO
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
17 Rick Kunkels
Club
Team RHINO
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
18 Wai Lam
Club
Alpha Maniacs (s.v. Alphen)
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
Airsoft Action Disciplines (AAD)
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
BEL
28 Martin Hess
Club
sc LBW
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
37 Cees Willemse
Club
sc LBW
Division
Standard
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
44 Arno De Clercq
Club
AAD
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
BEL

Squad 2

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start om 13.30 uur
Club
Bunker 501
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
3 Bas Braker
Club
Bunker 501
Division
Production Optics
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
6 David Meuken
Club
NABV IAPS Team
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
13 Chi Hong Ho
Club
-
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
20 Don De Rooij
Club
SV Langedijk
Division
Open
Category
Senior
Classification
A
Region
NLD
24 Andre Hartelman
Club
Bunker 501
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
35 Ning Yang
Club
-
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
NLD
Club
SV Monster
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD

Squad 3

#Registered
8
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start om 13.30 uur
19 Fred Jansen
Club
-
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
25 Theo Van Betuw
Club
-
Division
Production
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
27 Harald Verch
Club
-
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
AIPSC Team Niederrhein
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
31 Uwe Salenga
Club
AIPSC Team Niederrhein
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
32 Mari Van Esch
Club
Dsv
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
33 Miranda Brand
Club
DSV
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
SV Alphen
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD

Squad 4

#Registered
4
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Club
-
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
39 Luuk Van Hulten
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
43 Harry Ter Borg
Club
bunker 501
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
NLD
45 Gerard Timmers
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD