Squads

Squadding opens for approved competitors on Feb. 6, 2021, 5 a.m., and closes Feb. 22, 2021, 4:30 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Mainmatch TORSDAG kl 17.00. Stage rekkefølge: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
12 Rune Toft
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Bergen Sportsskytterklubb (BSK)
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Bsk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
39 Ola Sørland
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
40 Bjarte Nygard
Club
BSK
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Mainmatch TORSDAG kl 17.00. Stage rekkefølge: 4, 5, 6, 3, 2, 1
3 André Bernes
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
10 Henrik Dokset
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
15 Erik Hauger
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
ASK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 3

#Registered
6
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Mainmatch FREDAG kl 17.00. Stage rekkefølge: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Club
SSH
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
19 Jan Ove Midtun
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
27 Arne Monsen
Club
BEP/BSK
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
BSK
Division
Standard-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
32 Aun Egil Vikør
Club
Ulvik Pistolklubb
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
34 Jerzy Sokol
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 4

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
MainmatchFREDAG KL 17.00.Stage rekkefølge: 4, 5, 6, 3, 2, 1
22 Frode Lyngbø
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
23 Espen Hellesøy
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
35 Ørjan Folgerø
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
38 Håkon Sekse
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
43 Frank Langeland
Club
Bergen Sportskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 5

#Registered
5
#Max
12
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Kun prematch ONSDAG kl 16.00
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
28 Ove Sivertsen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Bsk
Division
Production-
Category
Super Junior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 6

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Kun prematch ONSDAG kl 16.00
7 Martin Ravn
Club
BSK
Division
Production-
Category
Super Junior
Classification
Unclassified
Region
NOR
11 Simon Ravn
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
24 Hans Martin Ese
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
33 Lasse Brunborg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
46 Tore Varlid
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR