Squads

Squadding opens for approved competitors on Sept. 1, 2021, 1 p.m.. 2 competitors in main-match have not selected squad
10 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Lørdag. 09.00 Tåsen. 15.00 St Hanshaugen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
95 Tommy Sollyst
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
97 Stig Aarmo
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HPS
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HPS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
202 Morten Holland
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
KDS
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
ASK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
274 Anders A Karlsen
Club
Hemne pistolklubb
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Veps
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
377 Viljar Hardersen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
7
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Lørdag. 09.00 Tåsen. 15.00 St Hanshaugen
Club
SSS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
93 René Ullrich
Division
Standard-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
USA
172 Geir Kvam
Club
TOP-DSS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
237 Henrik Walberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 3

#Registered
10
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Lørdag. 09.00 Tåsen. 15.00 St Hanshaugen
27 Lars Mørk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
134 Martin Steen
Club
Berga Skf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
188 Steinar Haugen
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
228 Sven Lundin
Club
Livgardets Skytteförening
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Livgardets Skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
278 Knut Trøim
Club
GJøvik Pistolklubb - Dynamisk
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
309 Ole-Edvard Hagen
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
339 Erlend Rimer
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 4

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Lørdag. 09.00 St Hanshaugen. 15.00 Tåsen
126 Andre Svarthol
Club
EPK
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
165 Sigve Digernes
Club
HPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
181 Johan Skogh
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
288 Halvor Li
Club
NPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
NPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
SKIPP
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
308 Andreas Lebesby
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Hokksund Pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
NPK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
357 Johan Larsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Romerike Dynamiske Skyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 5

#Registered
10
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Lørdag. 09.00 St Hanshaugen. 15.00 Tåsen
26 Roger Henriksen
Club
DSSA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Salten Dynamiske Sportsskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
141 Adrian Einang
Club
Hemne Pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Trondheim Feltskyttere (TFS)
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
205 Kaare Strand
Club
Hemne Pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
251 Øystein Skog
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
253 Stian Hansen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
323 Rune Hovde
Club
TFS
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
354 Halvor Odden
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
385 Kristian Karlsen
Club
ASSK
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 6

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Lørdag. 09.00 St Hanshaugen. 15.00 Tåsen
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
127 Joakim Halden
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
151 Kristjan Arnason
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
177 André Holt
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
184 Harald Feragen
Division
Open+
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
275 Ole-Ejvind Hære
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
279 Jakob Evensen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
338 Stian Edvardsen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 7

#Registered
8
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lørdag 12.00 Tåsen. Søndag 12.00 St Hanshaugen
9 Mie Poulsen
Club
DSF / CPS
Division
Classic-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Veps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
31 Lasse Poulsen
Club
DSF/CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
81 Kim Frederiksen
Club
DSF / CPS & HSI
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
104 Jan Bodé
Club
SSIN / CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
A
Region
DNK
107 Dennis Martlev
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
133 Geir-Arne Nyborg
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
143 Asle Eriksen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 8

#Registered
10
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lørdag 12.00 Tåsen. Søndag 12.00 St Hanshaugen
36 Oscar Nyhus
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
48 Marcus Eriksson
Club
SPK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Ronny Røise
Club
HPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
A
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
105 Daniel Holmgren
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
113 Robert Holmgren
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
382 Henrik Røe
Club
TFS
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
389 Nikolai Busk
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 9

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lørdag 12.00 Tåsen. Søndag 12.00 St Hanshaugen
14 Karl Torkildsen
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
18 Gunnar Rolfseng
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
39 Alvin Alforte
Club
TFS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Hemne PK
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
90 Anita Larsen
Club
TFS
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
125 Frederik Holden
Club
TFS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
146 Andreas Venås
Club
Hemne Pistolklubb
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
220 Trond Sørhøy
Club
TFS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
284 Arne Dalhøi
Club
Hemne Pistolklubb
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
325 Marcel Prinz
Club
Ringerike Pistolklubb
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 10

#Registered
0
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lørdag 12.00 St Hanshaugen. Søndag 12.00 Tåsen
No competitors are registered for this squad

Squad 11

#Registered
0
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lørdag 12.00 St Hanshaugen. Søndag 12.00 Tåsen
No competitors are registered for this squad

Squad 12

#Registered
0
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lørdag 12.00 St Hanshaugen. Søndag 12.00 Tåsen
No competitors are registered for this squad

Squad 13

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Søndag. 09.00 Tåsen. 15.00 St Hanshaugen
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
33 Renate Sand
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
56 Benjamin Hillem
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
58 Terje Andersen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
118 Anders Sigstad
Club
LOP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
122 Rune Westerby
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Ringerike Pistolklubb
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
186 Even Nyhus
Club
Ringerike Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
192 Morten Brodahl
Club
Ringerike Pistol Klubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
301 Pål-Erik Ruud
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 14

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Søndag. 09.00 Tåsen. 15.00 St Hanshaugen
57 Kjell Ryen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
76 Anders Ulstad
Club
OFS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
166 Stig Cato Larsen
Club
HPS
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
167 Kenneth Groth
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
180 John Lindbom
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
200 Terje Olsen
Club
Oslo Feltskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
260 Christian Hauge
Club
RPK
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
302 Kenneth Salen
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
303 Hanne Øby
Club
RPL
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
320 Ingar Øverby
Club
Oslo Feltskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
371 Skjalg Landsem
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 15

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Søndag. 09.00 Tåsen. 15.00 St Hanshaugen
11 Espen Glomstein
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
13 Thomas Kjensmo
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
LOP
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
21 Gaute Hagen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
23 Morten Grønlie
Club
LOP
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
ASLD
Division
Classic-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
38 Trond Evensen
Club
LOP
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
46 Lasse Sandaker
Club
Lillestrøm og omegn pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
54 Espen Finset
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
80 Jacob Weisæth
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
128 Tage Martinsen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 16

#Registered
11
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Søndag. 09.00 St Hanshaugen. 15.00 Tåsen
Club
HPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
117 Peter Magnus
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
121 Tom Jensen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
224 Markus Olaussen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
263 Bjørn. H Hansen
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
277 Tinh Le
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
293 Andreas Hamre
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
333 Dennis Andersen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
368 Bjørn Hunn
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 17

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Hele Matchen Søndag. 09.00 St Hanshaugen. 15.00 Tåsen
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
43 Morten Bjerke
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
106 Fredrik Lugg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
207 Odd Strengenes
Club
Hamar Praktiske Skyttere
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
269 Roy Thorud
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
304 Bard Kristiansen
Club
Hamar Praktiske Skyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Grand Master
Region
NOR
390 Vidar Aamodt
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 18

#Registered
7
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
PCC Squad! Hele Matchen Søndag. 09.00 St Hanshaugen. 15.00 Tåsen
45 Terje Hyttebakk
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HPS
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
152 Sebastian Kåsin
Club
OKTS
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Super Junior
Classification
Unclassified
Region
NOR
153 Kristen Kåsin
Club
OKTS
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
246 Anders Amundsen
Club
Hamar Praktiske Skyttere
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
248 Kjetil Edvardsen
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
249 Henrik Hornemann
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 19

#Registered
6
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. Tåsen tirsdag 2/11 fra kl 18.
4 Eirik Stien
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
63 Eindride Stien
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
156 Nora Gundersen
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
334 Jørn Aasland
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 20

#Registered
1
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match.St Hanshaugen tirsdag 2/11 fra kl 18.
51 Jon Erik Modahl
Club
OKTS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 21

#Registered
2
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. Tåsen onsdag 3/11 fra kl 18.
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
316 Daniel Bond
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 22

#Registered
0
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. St Hanshaugen onsdag 3/11 fra kl 18.
No competitors are registered for this squad

Squad 23

#Registered
4
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. Tåsen torsdag 4/11 fra kl 18.
135 Erik Andli
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
140 Agnius Butenis
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 24

#Registered
0
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. St Hanshaugen torsdag 4/11 fra kl 18.
No competitors are registered for this squad

Squad 25

#Registered
0
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match.Tåsen fredag 5/11 fra kl 18.
No competitors are registered for this squad

Squad 26

#Registered
2
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. St Hanshaugen fredag 5/11 fra kl 18.
Club
Setermoen Sportsskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
356 Hugo M Hansen
Club
Setermoen Sportsskytter Klubb
Division
Production-
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR

Squad 27

#Registered
14
#Max
50
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match. Hele matchen fredag 5/11 fra kl 10.00.
20 Henrik Neegaard
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Okts
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
75 Helge Nesteby
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
240 Øystein Rambøl
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Enebakk pistolklubb
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
286 Nils Einar Eide
Division
Standard+
Category
None
Classification
C
Region
NOR
296 Bjørn Gjerstad
Division
Production Optics Light-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
326 Brynjulv Afdal
Club
SKIPP
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
337 Roger Jensen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
345 Victor Endal
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
365 Jan Hammerstad
Club
OKTS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 28

#Registered
1
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match.St Hanshaugen tirsdag 2/11 fra kl 18.
350 Kristian Mykland
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 29

#Registered
3
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre Match.St Hanshaugen tirsdag 2/11 fra kl 18.
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
372 Frank Sandås
Division
Open+
Category
None
Classification
Grand Master
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 30

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
OKTS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
136 Rolf Meum
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
C
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
355 Marianne Barbo
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
C
Region
NOR
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 31

#Registered
11
#Max
30
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
64 Simen Amundsen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
68 Glen Hylander
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
73 Tore Haugli
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
77 Folke Myrvang
Division
Production-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
137 Anders Røine
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
174 Kenneth Svee
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
319 Espen Hansen
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
378 Mikael Lauritzen
Club
Sportsskytterligaen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 32

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Pre Match. Tåsen onsdag 3/11 fra kl 18.
35 Mikkel Gudbrand
Club
HSI/CPS/SSIN
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
65 Karsten Erfort
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Division
Open-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
221 Claus Henneberg
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
233 Thomas Riise
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
331 Erik Lindström
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 33

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Pre Match. Tåsen onsdag 3/11 fra kl 18.
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
317 Egidijus Leisys
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 34

#Registered
4
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
St Hans torsdag
89 Anders Nerheim
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
FSS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
341 Arne Johan Holst
Club
Farrissportskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
B
Region
NOR

Squad 35

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
St Hans torsdag
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
182 Felix Vaager
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
254 Erik Vebenstad
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
322 Ståle Støvland
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
367 Natalia Aarskog
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
387 Jan Hansen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 36

#Registered
4
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
St Hans torsdag
147 Arvo Huru
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
321 Rune Vikeby
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
342 Kian Spongsveen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 37

#Registered
0
#Max
88
Registration
restricted main-match
Information
---
Comment
No Shows
No competitors are registered for this squad

Squad 38

#Registered
10
#Max
55
Registration
restricted main-match
Information
---
Comment
Speed Tickets
28 Einar Bakke
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
176 Erik Jahnsen
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
298 Ivan Langhelle
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
343 Alexander Bull
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
344 Jon Regbo
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
379 Trond Løkke
Division
Production-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
392 Espen Opstad
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR