Squads

Squadding opens for approved competitors on Jan. 1, 2022, 5 a.m., and closes Jan. 14, 2022, 3 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lördag förmiddag start 08:00
3 Tom Sundlöf
Club
Sandvikens PSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
6 Per Kjelltoft
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
34 Björn Forsberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 Fredrik Nilsson
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
42 Peder Norrgård
Club
RJPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SPK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Sundsvalls PK
Division
Revolver+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SPK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Sundsvalls PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
11
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Lördag eftermiddag start 13:00
21 Anders Jansson
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
23 Zoran Matovic
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
27 Patrik Larsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Johan Larsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
32 Isak Essebro
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
43 Jon Norman
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
68 Robert Eriksson
Club
IPSC Smedjan
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
69 Johan Lindqvist
Club
Ipsc smedjan
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag förmiddag start 08:00
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
10 Magnus Irtoft
Club
Grovskyttarna
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
11 P-O Persson
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
13 Johan Fredlund
Club
I21/T3
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
24 Emelie Fors
Club
I21/T3
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
38 Tobias Hårdén
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
40 Mats Nordberg
Club
-
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Rasmus Rödén
Club
SPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
53 Daniel Ädel
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Noa Hummelgård
Club
Sundsvalls PK
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
10
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag eftermiddag start kl 13
1 Robin Östman
Club
SPSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SPSK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
9 Jonas Kraft
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
12 Pär Linnarsson
Club
RJPS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Johan Skogh
Club
Sandvikens PSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
19 Jan Olofsson
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Marcus Sedin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
59 Kristian Säkki
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
RJPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
77 Stefan Öhman
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Prematch fredag
36 Erik Willner
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Nils Norin
Club
SPK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SPK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
50 Jonas Sanderyd
Club
SPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
58 Erik Svedberg
Club
Sundsvalls Pistolskytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
60 Marcus Eriksson
Club
SPK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
70 Peter Svedberg
Club
RJPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Reidar Solem
Club
SPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE