Squads return

Squadding opens for approved competitors June 1, 2024, 7 p.m., and closes June 28, 2024, 11 p.m..

add to favourites   

Squad 1

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
13 Pelle Borggren Production Optics- Senior Unclassified East Coast Dynamic Shooters
SWE
40 Johnnie Tibom Production- None Unclassified GPIF
SWE
51 Tony Klintan Production Optics- Senior Unclassified Mölndals Skytteförening
SWE
61 Robert Börjesson Production Optics- None Unclassified MSF
SWE
63 Per-Arne Svensson Standard+ Super Senior Unclassified Torup PK
SWE
70 Peter Saltvik Production Optics- Senior Unclassified GDS
SWE
79 Wille E Production Optics- None Unclassified -
SWE
96 Gerry Dahlgren Production Optics- Grand Senior Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
108 Roberth Friberg Production Optics- Senior Unclassified Kullens Pk
SWE
111 Susanne Pejle Production Optics- Lady Senior Unclassified Torups PK
SWE
120 Per Bandenius Production Optics- Senior Unclassified Sätila PSK
SWE
171 Mikael Janeman Standard+ Senior Unclassified Jönköpings PK
SWE
186 Marjan Angelovski Classic- None Unclassified SPSF
SWE
473 Toni Celan Production Optics- Senior Unclassified Torups PK
SWE
add to favourites   

Squad 2

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
19 Heinz Johansson Open+ Super Senior Unclassified NSC-Norrköping Shooting Club
SWE
39 Per Forsling Open+ Senior A East Coast Dynamic Shooters
SWE
86 Patrick Jansson Standard- Senior Unclassified ECDS
SWE
93 Robert Bengtsson Open+ None Unclassified IPSC Västerås
SWE
150 Thomas Bengtsson Production Optics- Senior Unclassified -
SWE
161 jonas pettersson Standard- None Unclassified East Coast Dynamic Shooters
SWE
170 Erik Nilsson Open+ None Unclassified -
SWE
224 Mikael Östling Production Optics- None Unclassified GDS
SWE
263 Stig Aarmo Classic- None Unclassified NOP
NOR
267 Espen S Fiskebeck Classic- None Unclassified DSSNPistol
NOR
289 Lars Hagemann Production Optics- Senior Grand Master Nordic shooting Academy
DNK
359 Christoffer Thander Open+ None Unclassified ECDS
SWE
378 Magnus "Kotte" Granqvist Production Optics- Senior Unclassified GPIF
SWE
406 Jens Lundström Open+ Senior Unclassified NLSC
SWE
add to favourites   

Squad 3

#Registered
10
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
36 Stefan Grahn Classic+ Super Senior Unclassified IPSC Örebro
SWE
45 Fredrik Ulfhielm Production Optics- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
85 Emil Kantelius Production Optics- Senior Unclassified Team ONYX
SWE
91 Johan Albenius Production- None Unclassified BESK
SWE
113 Mattias Johannesdal Production- None Unclassified Karlstads PSK
SWE
252 Jan-Erik Winberg Standard- Super Senior Unclassified Karlstads PSK
SWE
290 Maximus Albenius Production Optics- None Unclassified BESK
SWE
305 Anders Dahlberg Production Optics- Senior Unclassified Edsvalla Gunslingers
SWE
321 Herr Larsson Production- None Unclassified Karlstads PSK
SWE
351 Karl Kempe Production Optics- None Unclassified UPSF
SWE
add to favourites   

Squad 4

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
7 Johannes Holmberg Production- Senior Unclassified IPSC Smedjan, Eskilstuna
SWE
21 Sven Lundin Production Optics- None Unclassified Livgardets Skytteförening
SWE
78 Peter S Production- Senior Unclassified Karlstads PSK
SWE
112 Tobias Bromander Production- None Unclassified Skillingaryd
SWE
117 Johan Liljestrand Production- None Unclassified Berga SKF
SWE
245 Lars Rosling Production- None Unclassified SPSK
SWE
249 Carl Danielson Production- None Unclassified Karlstads PSK
SWE
288 Peder Nilsson Production- None Unclassified Växjö PK
SWE
294 Peter Johansson Production- Senior Unclassified Växjö PK
SWE
348 Izabell Pilsten Production- Lady Unclassified -
SWE
355 Johan Ström Open+ Senior Unclassified SGD
SWE
433 Christian Golshani Production Optics- None Unclassified Livgardets Skytteförening
SWE
462 Jesper Sternhoff Production Optics- Senior Unclassified GUDS
SWE
463 Mathias Wattenström Production- Senior Unclassified Sthlm M&P
SWE
add to favourites   

Squad 5

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
75 Torben G. Skjoldborg Production Optics- Senior Unclassified SSIN
DNK
133 Jan Bodé Standard- Super Senior B SSIN
DNK
137 Lianna Lisa Wohlgemuth Standard- Lady Unclassified SSIN
DNK
206 Kent Holm Standard- Super Senior Unclassified SSIN
DNK
220 Michael Stefansen Production- Senior Unclassified SSIN
DNK
286 Victor Næblerød Herstad Production- None Unclassified SSIN
DNK
297 Peter Herstad Production Optics- None Unclassified SSIN
DNK
330 Morten Vestergaard Production Optics- Senior Unclassified CPS/SSIN
DNK
338 Lars Olesen Classic- Senior Unclassified Aalborg Skyttekreds / SSIN
DNK
380 Runi Skoubjerg Standard+ None Unclassified SSIN
DNK
382 Bjørn Severin Standard+ None Unclassified SSIN / SAS
DNK
386 Michel Zohar Standard- None Unclassified SSIN
DNK
432 Søren Sparvath Production- None Unclassified SSIN
DNK
459 Andreas Helvig Hansen Open+ None Unclassified SSIN
DNK
add to favourites   

Squad 6

#Registered
15
#Max
15
Registration
restricted main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
56 Stefan Winsnes Standard+ None Unclassified ASK
NOR
72 Johan Lindqvist Production Optics- None Unclassified Skytte Smedjan (TEAM 016)
SWE
77 Vinko Rosic Production- Senior Unclassified -
SWE
109 Thomas Lannge Standard- Senior Unclassified Ärna IF DS
SWE
121 Harald Feragen Open+ Senior Unclassified HPI
NOR
191 Kim Gustafsson Classic- None Unclassified Torups Pk
SWE
236 Nicke Höckerbo Production Optics- Senior Unclassified Torup PK
SWE
272 Patric Gustafsson Open+ Super Senior Unclassified Torup Pk
SWE
285 Jimmy With Production Optics- None Unclassified Skytte Smedjan (TEAM 016)
SWE
296 Renate Sand Standard- Lady Unclassified ASK
NOR
310 Johan Gustafsson Production- None Unclassified Torup
SWE
389 Kent Stangvik Production Optics- Super Senior Unclassified IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
SWE
397 Rasmus Gyllenberg Production Optics- None Unclassified GPIF
SWE
421 Jiro Nihei Production Optics- Senior Unclassified Stockholms LVF
SWE
438 Daniel Johnson Production- None Unclassified SSF
SWE
add to favourites   

Squad 7

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
23 Robbin Häggmark Open+ None Unclassified GDS
SWE
43 Robin Östman Production- None Unclassified IPSC Ockelbo
SWE
68 Robert Becker Production- None Unclassified VADS
SWE
92 Alexandra Shamloo Production- Lady Unclassified -
SWE
94 Sebastian Vestlund Open+ None Unclassified -
SWE
180 lars-tony skoog Production Optics- Senior Unclassified SPSK
SWE
192 Daniel Lilienberg Open+ None A GDS
SWE
207 Patrik Gren Production Optics- Senior Unclassified Security Group Dynamics
SWE
234 Erik Stjernlöf Open+ None Unclassified GDS
SWE
266 Cecilia Lindberg Production Optics- Lady Unclassified GDS
SWE
372 Tonje Jin Production Optics- Lady Unclassified GPK
NOR
373 Per A Hansen Production- None Unclassified GPK
NOR
393 Gabriel Lind Production- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
400 Emil Nordin Production Optics- None Unclassified Umeå PK
SWE
add to favourites   

Squad 8

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
8 Frans Vonasek Open+ None Unclassified GDS
SWE
17 Christopher Vonasek Production Optics- None Unclassified SäSF
SWE
41 Jacob Lind Production Optics- None Unclassified -
SWE
200 Jerry Pettersson Classic- None Unclassified Växjö PK
SWE
208 Marcus Eriksson Production Optics- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
333 Pär Hylander Production- Senior Unclassified LaholmsPSK
SWE
334 Jari Kurttio Open+ Senior Unclassified Bofors skjutfälts skyttekår
SWE
336 Olof Sjoden Production Optics- Grand Senior Unclassified Team ONYX
SWE
337 Albin Hylander Open+ None Unclassified LaholmsPSK
SWE
340 Björn Mattsson Production- None Unclassified LaholmsPSK
SWE
342 Fredrik Holmstrand Production Optics- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
354 Peter Af Geijerstam Production Optics- None Unclassified Nybro PK
SWE
363 Robert Johansson Production Optics- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
422 Peter Kastell Open+ None Unclassified TPK
SWE
add to favourites   

Squad 9

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
98 Jesper Gustafsson Production- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
106 Fredrik Vasara Production Optics- None Unclassified Uppsala DS
SWE
157 Jonaz Eriksson Production- None C -
SWE
166 Maria Bohlin Production Optics- Lady Unclassified Stockholms LVF
SWE
193 Anders Björk Production- None Unclassified Security Group Dynamics
SWE
205 Jan Tirfing Revolver- Senior Unclassified Jönköpings PK
SWE
211 Allan Bergman Production- None Unclassified Security Group Dynamics
SWE
223 Håkan Myrsell Production- Senior Unclassified SSF IPSC
SWE
254 Jan Mattsson Open+ Super Senior Unclassified IPSC Västerås
SWE
343 Patrik Fritzson Standard- Senior Unclassified SSF
SWE
345 Johan Werner Production- None Unclassified GGSF
SWE
347 Petri Kljutschnik Standard- Senior Unclassified SSF
SWE
394 Ronny Andreassen Standard+ Senior Unclassified SPSF
SWE
429 Henrik Berntson Standard- None Unclassified GPIF
SWE
add to favourites   

Squad 10

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
9 Johan Nilsson Open+ None Unclassified IPSC Västerås
SWE
16 Jokke Eriksson Production Optics- None Master -
SWE
29 Tobias Åström Production Optics- None Unclassified BESK
SWE
66 Tommy Mattsson Production Optics- None Unclassified IPSC Västerås
SWE
73 John Bryant-Meisner Production Optics- None Unclassified -
SWE
82 Merima Åström Production Optics- Lady Unclassified BESK
SWE
156 Martin Assarsson Production- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
194 Joakim Stralje Production Optics- Senior Unclassified ESs
SWE
243 Klas Lundberg Production Optics- Senior Unclassified IPSC Västerås
SWE
308 Michael Lindström Production Optics- Senior Unclassified IPSC Västerås
SWE
388 Sven Lundberg Production Optics- Senior Unclassified IPSC Västerås
SWE
465 Vincent Hörnsten Production- None Unclassified BallisticS
SWE
469 David Levin Production Optics- None Unclassified IPSC Örebro
SWE
498 Niclas Dal Production Optics- Senior Unclassified SPSF
SWE
add to favourites   

Squad 11

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
20 Tobias Henriksson Open+ Senior Unclassified Växjö PK
SWE
58 Marcus Larsson Open+ None Unclassified MSPS
SWE
60 Anders P Production- Senior Unclassified -
SWE
95 Jakob Thorsteinsson Standard+ Senior Unclassified Kullens PK
SWE
99 Thorbjörn Sjövold Production Optics- Senior Unclassified ESs
SWE
104 Demi Denwood Production Optics- Lady Unclassified MSPS
SWE
129 Mikael Söderholm Production Optics- Senior Unclassified ESs
SWE
159 Daniel Denwood Open+ Senior Unclassified MSPS
SWE
163 Dorothea Denwood Production Optics- Lady Unclassified MSPS
SWE
188 Tom Westerholm Production Optics- Senior Unclassified MSPS
SWE
232 Mattias Ronnelin Production- None Unclassified MSPS
SWE
291 Andy Odd Production Optics- None Unclassified MSPS
SWE
341 Rickard Eriksson Production Optics- None Unclassified S:t Eskils Skyttar, Eskilstuna
SWE
369 Bosse Jansson Open+ Super Senior Unclassified MSPS
SWE
add to favourites   

Squad 12

#Registered
1
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
437 Jacob Lindquist Production- None Unclassified Mölndals Skytteförening
SWE
add to favourites   

Squad 13

#Registered
13
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
4 Daniel Lindqvist Standard- None Unclassified SäSF
SWE
26 Joakim Kaneröd Standard+ Senior Unclassified LSC
SWE
103 Jan Hoyer Open+ Senior Unclassified KS/ssin
DNK
127 Joakim Rudensten Open+ Senior Unclassified LSC
SWE
140 Ivar Kaneröd Production- None Unclassified LSC
SWE
154 Glenn Vennberg Standard- Super Senior Unclassified Sätila PSK
SWE
221 Jonas Partanen Green Production Optics- None Unclassified SäSF
SWE
264 Mathias Martinius Production Optics- None Unclassified SäSF
SWE
318 Michael Schow Open+ None Unclassified SSIN
DNK
323 Tobias Mejborn Open+ None Unclassified SSIN/KMP
DNK
324 Jan Guldbrandsen Open+ Senior Unclassified SSIN
DNK
357 Christian Bagger Production- Senior Unclassified SSIN
DNK
384 Stephanie Hönig Production Optics- Lady Unclassified GGSF
SWE
add to favourites   

Squad 14

#Registered
13
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
30 Johan Henningsson Production Optics- Senior Unclassified KPIF
SWE
53 Mattias Bjerlin Production Optics- None Unclassified KPIF
SWE
74 Michael Nordell Open+ Senior Unclassified SSK
SWE
123 Peter Retep Production Optics- Senior Unclassified KPIF
SWE
139 Örjan Hvass Production Optics- Senior Unclassified KPIF
SWE
143 Bengt Petersson Production Optics- Super Senior Unclassified KPIF
SWE
151 Moa Hvass Production- Super Junior Unclassified KPIF
SWE
167 Steve Knutsson Production Optics- Senior Unclassified KPIF
SWE
179 Camilla Nordgren Production Optics- Lady Unclassified KPIF
SWE
184 Lorenz Neumann Open- Super Senior Unclassified LaholmsPSK
SWE
187 Niclas Seydlitz Production Optics- Senior Unclassified KPIF
SWE
271 Simon Fant Standard+ None Unclassified SSK
SWE
279 Anders Långberg Standard- None A -
SWE
add to favourites   

Squad 15

#Registered
15
#Max
15
Registration
restricted main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
11 Fredrik Lindqvist Production- Senior Unclassified -
SWE
12 Adam Sjölin Production Optics- None Unclassified FöUtb
SWE
32 Jens Dahlin Production Optics- None Unclassified FöUtb
SWE
35 Per Ekelund Standard- Senior Unclassified FöUtb
SWE
47 Jonas E Production- Senior Unclassified Uppsala DS
SWE
54 Gerry Strandberg Production- Senior B Jönköpings PK
SWE
57 Odd Olsson Production Optics- Senior Unclassified TSKF
SWE
115 Cecilia Eronen Production- Lady Unclassified Uppsala DS
SWE
165 Mikael K Production- Senior Unclassified TSKF
SWE
181 Martin Orbeus Production- None Unclassified FöUtb
SWE
312 Urban Wennström Production Optics- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
313 Stefan Thylander Standard- None Unclassified FöUtb
SWE
319 Joakim Östby Production- Senior A Uppsala DS
SWE
360 Oscar Fungmark Production- None Unclassified Döderhults PK
SWE
436 Gabriel Hübinette Production Optics- Senior Unclassified Uppsala DS
SWE
add to favourites   

Squad 16

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
2 Sandra Arbinger Standard+ Lady Unclassified Sandvikens PSK
SWE
6 Anders Bengtsson Production Optics- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
31 Hänry Bengtsson Production Optics- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
55 Markus Thorstensson Revolver- None Unclassified SSF
SWE
126 Fredrik Ekstrand Production Optics- None Unclassified Sandvikens PSK
SWE
148 Jonny Arbinger Standard- Senior Unclassified Sandvikens PSK
SWE
173 Daniel Svärd Open+ None Unclassified -
SWE
190 Jonas Forslund Standard+ None Unclassified -
SWE
199 Matilda Sundqvist Production Optics- Lady Unclassified Jönköpings PK
SWE
235 Christian Skoglund Open+ None Unclassified Jönköpings PK
SWE
247 Louise Lidholm Production Optics- Lady Unclassified SSF
SWE
250 Maria Revling Production- Lady Unclassified SSF
SWE
251 Kristian Säkki Production- None Unclassified Sandviken PSK
SWE
411 Erik Lindström Production- Senior Unclassified VSD
SWE
add to favourites   

Squad 17

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
37 Jens Lundholm Production- None Unclassified ÖPK
SWE
46 Robin Henriksen Production Optics- None Unclassified Sandvikens PSK
SWE
80 Kristian Abrahamsson Production- None Unclassified Team ONYX
SWE
107 Pia Lepistö Production- Lady Unclassified TEAM ONYX
SWE
144 Erik Fjellström Production- None Unclassified BallisticS
SWE
158 Peter Söderberg Production- None Unclassified BallisticS
SWE
177 Hampus Bolin Production Optics- None Master Visborgs SKF
SWE
213 Johan Skogh Production- None Unclassified -
SWE
275 Gustav Mogren Production- None Unclassified RPSK
SWE
284 Martin Håkansson Classic- None A MDSSK
SWE
300 Jenny Hagström Production Optics- Lady Unclassified ECDS
SWE
404 Peter Sternersson Standard- None Unclassified MDSSK
SWE
442 Sheldon Marinovic Open- Super Junior Unclassified MDSSK
SWE
444 Peter Norr Standard- Senior Unclassified ECDS
SWE
add to favourites   

Squad 18

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
14 Hugo Rinaldo Open+ Junior Unclassified LaholmsPSK
SWE
15 Billy Broberg Production Optics- Senior Unclassified Ballongberget Skf
SWE
27 Kyrre Lee Production Optics- Senior Unclassified Stockholm MGC
NOR
49 Jesper Håkansson Production Optics- Senior Unclassified Kristianstads PK
SWE
83 One-Eyed Jack Production Optics- None Unclassified BBSKF
SWE
97 Rolf Lönn Production Optics- Grand Senior Unclassified IPSC Ockelbo
SWE
125 Christian Andersson Production Optics- None Unclassified Kristianstad PK
SWE
169 Robin Persson Production Optics- None Unclassified Kristianstads PK
SWE
174 Conny Chow Production Optics- Super Senior Unclassified BBSKF
SWE
183 Fredrik Sunnermark Classic- Senior Unclassified IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
SWE
239 Mathias Rinaldo Open+ Senior Unclassified LaholmsPSK
SWE
242 Alexandra Rinaldo Open+ Lady Unclassified LaholmsPSK
SWE
244 Ida Rinaldo Open+ Junior Unclassified LaholmsPSK
SWE
331 Björn Rickan Production Optics- None Unclassified Varpsund Arena Dynamiska skyttar
SWE
add to favourites   

Squad 19

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start at chrono
Competitor Division Category Classification Club Region
3 Arni Kjartansson Production Optics- None Unclassified CPS/SSIN
DNK
65 Fredric Hidesand Production Optics- None Unclassified Kullens PK
SWE
119 Mikael Hanström Standard- Senior Unclassified Uppsala DS
SWE
124 Christian Sønderup Classic- Senior Unclassified SSIN
DNK
128 Lars-Olof Halvarsson Production- Senior Unclassified Rjps
SWE
132 Flemming Jensen Production- None Unclassified SSIN
DNK
141 Jim Andersson Production- None Unclassified BallisticS
SWE
142 Anders Johansson Open+ None Unclassified RJPS
SWE
226 Kenneth Karlsson Production- Senior Unclassified Uppsala DS
SWE
227 Johan Hansen Production Optics- Super Senior Master -
SWE
258 Marcus Norberg Open+ None Unclassified SSK
SWE
329 Marianne Schön Production Optics- Lady Senior Unclassified Stockholms LVF
SWE
415 Victor Svensson Standard+ None Unclassified RJPS
SWE
418 Kalle Halvarsson Open+ None Unclassified RJPS
SWE
add to favourites   

Squad 101

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 102

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 103

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 104

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 105

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 106

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 107

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 108

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 109

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 110

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 111

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 112

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 113

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 114

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 115

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 116

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 117

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 118

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 119

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Start at chrono
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 120

#Registered
1
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Speed ticket Friday
Competitor Division Category Classification Club Region
259 Michael Randrup Production Optics- None Unclassified TeamSHIELD
DNK
add to favourites   

Squad 121

#Registered
0
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM Friday
No competitors are registered for this squad