Squads

Squadding opens for approved competitors on Sept. 1, 2020, noon. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
126 Von Batti
Club
-
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
239 Joakim Östby
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
438 Joel Backlund
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 Mats Nyman
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Jonas Eriksson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
159 Anders Dahlberg
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
233 Johan Wahlqvist
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
21 David Levin
Club
IPSC Örebro
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Emil Kantelius
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Bergslagens Skyttar, BESK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Västerås
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Ipsc Örebro
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
258 Sebastian Penell
Club
Ipsc Örebro
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
4
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
81 Johan Ström
Club
SGD
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
86 Jonny Nelson
Club
Ärna IF DS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
184 Vinko Rosic
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
372 Jens Söderlund
Club
Sandvikens PSK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Master
Region
SWE

Squad 5

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
Club
Kumla Sportskyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
53 F Andersson
Club
IPSC Smedjan
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Kally Fohlin
Club
Berga SKF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
142 Martin Jönsson
Club
Kumla Sportskyttar
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
312 Jim Gellin
Club
iPSC kumla
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
BERGA SKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
22 Linus Hagstedt
Club
Sthlm M&P
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
40 Anna Hagstedt
Club
Sthlm M&P
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
80 Marcus Hahn
Club
Ballongbergets SKF
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
103 Conny Chow
Club
Ballongberget
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
113 Marcus Stattin
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
307 Bengt Siverling
Club
Ballongberget Skf
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
166 Robert Jemdahl
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
432 Jimmy With
Club
IPSC Smedjan ESKILSTUNA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
451 Douglas Frykman
Club
IPSC Smedjan
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Team Sloth IPSC Smedjan
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Förmiddag 8-12
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
122 Per Forsling
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
149 Cecilia Eronen
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
273 Magnus Kumbrant
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
428 Patrik Gren
Club
Security Group Dynamics
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 11

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
C
Region
SWE
25 R Azad
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
73 Per Celander
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
431 Kim Tjärnberg
Club
LVF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Smedjan
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 12

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
14 Johan Nilsson
Club
IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 lars-tony skoog
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 jonas renström
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
75 Karlo Grbin
Club
IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
95 Peter Eriksson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
433 Mikael Edholm
Club
Stockholms LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 13

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Thomas NotKnown
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
67 Sandra Arbinger
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
106 Erik Lång
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
408 Roberth J
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 14

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 Peter Nordlund
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
290 Diana Bergefall
Club
-
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
384 Jörgen Broman
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Södertörns SK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 15

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
17 Sonny Forsberg
Club
-
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Catalin Popelca
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
83 Marcus Hegbo
Club
TSKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
104 Erik Bjalkvall
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
121 Henke Nilsson
Division
Standard+
Category
None
Classification
B
Region
SWE
276 Carl Dahlman
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 16

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
8 Luis Soler
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
46 Ricardo Soler
Club
Södertörns SK ( SSK )
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
48 Linda Påhlman
Club
Stockholms LVF
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
62 Stefan Annell
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 17

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
24 Magnus Forssman
Club
SAPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Charlie A
Club
Lidingö sportskytteklubb
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SAPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
107 Rickard Eriksson
Club
IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
171 Patrik Fasth
Club
IPSC Smedjan ESKILSTUNA Team CORAX
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 18

#Registered
3
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Söndag Eftermiddag 12-16
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
111 Jack af Janérs
Club
BBSKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
222 Marcus Norberg
Club
SSK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 31

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
337 Sandra Lindblom
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
380 Adrian H
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
388 Tommy G
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 32

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
139 Niclas Dal
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
391 Fredrik Lindblad
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
394 Tommy Mattsson
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
415 pontus wallen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
423 Marcus Blomqvist
Club
Ipsc Smedjan Eskilstuna
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 33

#Registered
5
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
Club
IPSC Smedjan
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
324 Claes Lindblom
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
342 Anders Steinwall
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
411 Janne Almkvist
Club
IPSC Smedjan
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 34

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
No competitors are registered for this squad

Squad 35

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
No competitors are registered for this squad

Squad 36

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
308 Linus Waara
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
377 Stephan Ahlden
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
389 Ola D
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
396 Jari Devad
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
452 Daniel Gredelöv
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 37

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
117 Jan Mattsson
Club
Ipsc Västerås
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
395 Andreas Karlsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
421 Henrik Holmer
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
437 Daniel Freij
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
439 Håkan Eriksson
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 38

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Lördag 8-12
Club
IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
328 Ronny Andreassen
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
385 Joakim Skogner
Division
Standard-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
427 Robert Röbech
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
456 Anders Riling
Club
Smedjan
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
458 Kent Stangvik
Club
IPSC Smedjan
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE